Buradasınız:Anasayfa » Tanıtıcı Reklam » Transparan Gergi Tavan

Transparan Gergi Tavan

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE IŞIKLANDIRMA SİSTEMİ

Yaşam alanlarımızın ya da çalışma alanlarımızın daha ışıltılı bir görünüme sahip olabilmesi için birçok yenilikten yararlanmak gerekmektedir. Bu yenilikle arasında gergi tavan seçimi oldukça yerinde ve kullanışlı bir seçimdir.

Kullanımı geçmişten günümüze kadar ilerlemesi ve katlanarak gelmiş gergi tavan sistemi ilk olarak Mısır, Yunan ve diğer yenilikçi uygarlıklar arasında kullanılmıştır. Zengin kişilerin yaşadıkları alanların daha ihtişamlı bir görünüm halini alabilmesi için ipek kumaşlardan desenler halinde tavanlarında gergi tavan sistemi kullanmışlardır.

Gergi tavan sistemi sağlık açısından hiçbir sorun yaratmayacak bir biçimde tasarlanmaktadır. Gergi Tavan sistemi için yapı malzemesi olarak PVC kullanılmaktadır. PVC halk arasında evlerin kapı ve pencere başta olmak üzere birçok yapıda kullanarak işlerini görmeleri sağlamaktadır. Sert plastik olarak tanımlandırılabilir olan PVC birçok ülkede kullanım zorunluluğu uygulaması halinde bulunmaktadır.

Bu sebepten dolayı gergi tavan sisteminde de PVC kullanımı büyük bir rol oynamaktadır. Gergi tavan sistemleri esnek yapıları ile kolay toz tutmayan bir biçimde tasarlanmış bulunup sağlıklı bir yapıya sahiptir. Teknolojinin gergi tavanda da kullanılması sonucunda yapılan sistem sayesinde gergi tavanın alması gereken ısı miktar ayarlanarak gergi tavanın farklı geometrik şekillere bürünmesi sağlanabilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlayan ve çağa uyum açısından gerekli olan gergi tavanda kullanılan malzemelerin kaliteli olması oklukça önem arz eden huşular arasında yerini korumaktadır. Gergi tavan sistemleri kişilerin istekleri ve kullanılacağı alan ile orantılı olarak renk seçimleri sunmaktadır.

Gergi tavan seçimlerinde ön planda olan sistemlerden birisi de transparan gergi tavan sistemi olarak bilinmektedir. Transparan Gergi Tavan nedir? Sorusuna gelindiği, gergi tavanın daha şık ve muvazaam bir görünüm alabilmesi için tavanın tamamı ya da duvardan başlayarak tavan dâhilinde ilerleyen bir ışıklı kaplama sistemi olarak nitelendirilebilir. Şıklık ve ihtişamda son noktaya varabilmek için kullanılacak transparan gergi tavan sistemi tavanın bütününde istenilen renklerin LED lambaları yardımı ile birlikte yansıtılarak istenilen sonuç elde edilebilmektedir. Sesi emebilen özellikte olup istenilen görünümün sağlanabilmesi için ışık gücünün her noktada aynı şekilde dağılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı yapılacak transparan gergi tavan sisteminde güç dağılımı özen gösterilmesi gereken huşular arasındadır.

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön